wycieczki bez celu

Chwalę się

3 marca 2010

Ostatnio więcej czytam niż piszę, bo czytam w biegu, między jednym pilnym zajęciem a drugim, a pisać niestety tak się nie da… Da się za to mówić, więc o ostatnio przeczytanej książce – najnowszym zbiorze opowiadań Annie Proulx „Dobrze jest, jak jest”, zamiast pisać, opowiedziałam. Jeśli jesteście z Wielkopolski, możecie o moich wrażeniach usłyszeć w programie Połykacze książek na WTK. Dzisiaj o 22:35, a potem tyle powtórek, że aż strach… A za kilka dni można to będzie też zobaczyć na stronie WTK. Ale jako że książka warta uwagi, to zapraszam!

Poniedziałek / 10:20
Środa / 19:35 – premiera, 22:35
Czwartek / 09:35, 16:45, 01:35
Sobota / 15:05, 23:30
Niedziela / 14:10

Poza tym w czasopiśmie Biblioteka w szkole pojawił się obszerny artykuł o blogach książkowych, w tym sporo o Mieście Książek. Tego niestety w sieci nie można przeczytać, ale jeśli ktoś ma pod ręką bibliotekę, może zerknąć, jako że jest tam sporo informacji o kilku blogach, między innymi „Mały pokój z książkami” i „Półeczka z książkami” oraz linki do wszystkich naszych blogów wyzwaniowych:)

A jak już się tak chwalę, to przy okazji podziękuję bardzo serdecznie wszystkim, którzy przyznali mojemu blogowi nagrodę Kreativ Blogger Award! Nagrodę dostałam od Annaliwii, Enga, Snoopy, Weisse_taube, Mdl2, Bernadetta Darska, Marpil i Mary. Bardzo, bardzo dziękuję!

Miałam zamiar nie nagradzać nikogo, bo właściwie wszystkie blogi, które mam w zakładkach uważam za twórcze i interesujące. Część z nich już nagradzałam w przeszłości i te nagrody są nadal aktualne. Uwielbiam czytać bloga Chihiro, Inblanco, Maga-mary, Peek-a-boo, Germini. Postanowiłam jednak wyróżnić blogi, których regularną czytelniczką stałam się w ostatnich miesiącach i które zasługują na szczególną uwagę:

goes to:

Notatki coolturalne
Od deski do deski
Poczytalnia/kultura czytania
Kącik książki
Ludzie, miejcie odrobinę kultury!
obydwa blogi Młodej pisarki: Młoda pisarka czyta i Drugi raz od zera
i właściwie wszystkie te blogi, od których nagrodę dostałam – całkiem szczerze, nie w zamian za wyróżnienie – zawsze czekam na nowe wpisy na wszystkich wyżej wymienionych z największą niecierpliwością.
Nie sposób wymienić wszystkich, ale wszystkie blogi, które mam w zakładkach, polecam gorąco!

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply